Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!Frits van Eeden - Gemengde techniek op papier, Horse - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
  • Frits van Eeden (1944)
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen78 cm x 58 cm (h x b)
Lijst106 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Oorspronkelijke galerieprijs: € 1250

Administratieve code:

QQZW

Frits van Eeden (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (250)

30529 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
84 cm
106 cm
58 cm
78 cm
Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:17-12-2018 om 15:03
Eindtijd:23-01-2019 om 09:56
carlalex
22 jan. / 19:54
€ 80