Frits van Eeden - Pulchri lid

Frits van Eeden - Pulchri lid kopen? Bied vanaf 900!
  • Frits van Eeden (1944)
StijlAbstract
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen150 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Figurenstudie uit ca 1978 olie op doek Gem techUit privé kollektie
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Giethoorn, Nederland

Starttijd28-6-2019 om 0:08
Eindtijd2-7-2019 om 21:17
Openingsbod € 900
ObjectlocatieGiethoorn,  Nederland
VerzendingAlleen per koerierGratis