Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities - Verkocht

Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 29!Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 29!Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 29!Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 29!Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 29!Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 29!Gabriele Grosse - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Geometrische Composities kopen? Bied vanaf 29!
  • Gabriele Grosse (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Collectie van zes handgesigneerde zeefdrukken
  • Kunstenaars: Gabriele Grosse, Bartel, Galgon, Panzakiewicz, Gilbert
  • Titel: Geometrische Composities
  • Afmetingen: 15 x 14 cm

VERZENDING: Verzending is gratis, maar niet aangetekend (dus op eigen risico). Uw aankoop wordt uiteraard goed verpakt verzonden. Wilt u toch aangetekende zending? Dan rekenen we 12,50 euro extra.
Binnen Nederland Gratis verzending
Naar België Gratis verzending
Naar Duitsland Gratis verzending
Europese Unie Gratis verzending
Wereldwijd Gratis verzending

Gabriele Grosse (1942)

Duits Duits

Geplaatst door  svalbardart
Lid sinds 2010
1516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
14 cm
15 cm