Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans) - Verkocht

Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans) kopen? Bied vanaf 60!
Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans) kopen? Bied vanaf 60!Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans) kopen? Bied vanaf 60!Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans) kopen? Bied vanaf 60!Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans) kopen? Bied vanaf 60!Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans) kopen? Bied vanaf 60!
  • Gaspar Bouttats (1648-1695)
TypePrenten voor 1900
Periode< 1800
TechniekEts
OnderwerpCartografie
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen14 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Mooie originele ets van de Schenken-Schans gemaakt door Casper Bouttats (1625-1695) naar Ioan Jan Peeters (1624-1677)
afm papier 18,5 x 33,2 cm

Nieuw boordje

Gaspar Bouttats (1648-1695)

Nederlands NederlandsBelgisch Belgisch

Geplaatst door  ciscus_9com
FA. (2)

150 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
24 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-01-2021 om 11:25
Eindtijd:12-03-2022 om 10:03
paulwitt64
11 mrt. / 17:39
€ 60