5. Gaspar Bouttats

Gaspar Bouttats (1648-1695)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Gaspar BOUTTATS (Antwerpen 1648 - Antwerpen 1695)

Nederlands Belgisch

Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans) kopen? Bied vanaf 70!

Gaspar Bouttats - Schenken Schans (Schenkenschans)

Grafiek tot 1900

Geplaatst doorciscus_9com

Eindtijd29-05-2021 om 21:22

Periode< 1800
TechniekEts
Afmetingen14 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst