Geer van Velde: DLM 1 met 6 originele litho's uit 1946

Geer van Velde: DLM 1 met 6 originele litho's uit 1946 kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geer van Velde: DLM 1 met 6 originele litho's uit 1946 kopen? Bied vanaf 45!Geer van Velde: DLM 1 met 6 originele litho's uit 1946 kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  nukre

128 verkochte items
  • Geer van Velde (1898-1977)
GesigneerdHandgesigneerd

6 fraaie originele lithografie van Geer van Velde (1898-1977). Geer was de broer van Bram van Velde.

Deze 6 litho's zijn speciaal door Van Velde gemaakt voor de allereerste uitgave van een van de belangrijkste kunsttijdschriften met originele grafiek uit de 20ste eeuw: Derriere le Miroir nr.1
Deze heruitgave uitgave bevat 8 pagina's met 1 grote litho (gebruikt als voorblad) van Geer van Velde en een aantal kleine litho's. Deze hebben een formaat van ongeveer 27 x 10 cm.  Allen in zwart/wit.
Op één foto is te zien hoe één van de litho's eruit ziet indien ingelijst.

Techniek: litho
Formaat tijdschrift: 28 x 38 cm
Jaar: 1946
Uitgeverij: galerie Maeght
Niet gesigneerd, oplage onbekend.

Verzendkosten: 7,50 standaard,  9.00 aangetekend. België: 14.00

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:14-12-2013 om 11:57
Eindtijd:21-12-2013 om 11:57

Biedingen (1):

ffagott
21 dec. / 11:50
€ 45