Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst!

Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!
Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!Geert Vrijdag - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 50!
  • Geert Vrijdag (1943-1999)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 31 cm (h x b)
Lijst52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageHC 13/30

Kleurrijkwerk van Geert Vrijdag met lijst.  Het werk is van zeer goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.  De lijst wordt niet los beschreven maar kan zo aan de muur.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Geert Vrijdag (1943-1999)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2743 verkochte items
Alle items van deze verkoper (458)
62 cm
52 cm
31 cm
22 cm
Starttijd:19-11-2022 om 12:46
Eindtijd:28-11-2022 om 20:39
Openingsbod € 50
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier