Genevieve Claisse - Giclee: Composition géométrique rouge et vert - 2015 - Verkocht

Genevieve Claisse - Giclee: Composition géométrique rouge et vert - 2015 kopen? Bied vanaf 165!
Grafiek (handgesigneerd)

Genevieve Claisse - Giclee: Composition géométrique rouge et vert - 2015 kopen? Bied vanaf 165!Genevieve Claisse - Giclee: Composition géométrique rouge et vert - 2015 kopen? Bied vanaf 165!Genevieve Claisse - Giclee: Composition géométrique rouge et vert - 2015 kopen? Bied vanaf 165!Genevieve Claisse - Giclee: Composition géométrique rouge et vert - 2015 kopen? Bied vanaf 165!
  • Genevieve Claisse (1935)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2015
Techniek Giclée
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 62 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage E.A.
Giclee van Genevieve Claisse op zwaar handgemaakt katoenen papier. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat kan, op aanvraag, worden gemaild.
I.v.m. de dikte van het papier, moet het werk plat verzonden worden. Hierdoor zijn de verzendkosten iets hoger.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Genevieve Claisse (1935)

Frans Frans

Geplaatst door  KiewitKunst
6458 verkochte items
Alle items van deze verkoper (737)
61 cm
62 cm