George C. Crionas - Homage to Chagall

George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!
George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!
  • George C. Crionas (1925-2004)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.5 x 35.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Marc Chagall

Ets van George Crionas title "HOMAGE TO CHAGALL

Handgesigneerd

Afmetingen :
35.3 X 27.5 cm
Afmetingen afbeelding:
22.5 X 15.0 cm

Op stevig katoen papier

Limited edition

Conditie is goed

Met certificaat
Genummerd 21 /50

Word verzekerd verzonden

George C. Crionas werd geboren in Detroit, MI op 25 september 1925. Crionas woonde in Michigan voordat hij naar Zuid-Californië verhuisde. Hij stierf in Canoga Park, Californië op 24 maart 2004. Hij schilderde vaak clowns.
Conditie is goed
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 35,00

George C. Crionas (1925-2004)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  GVR
90 verkochte items
35.3 cm
27.5 cm
Starttijd20-2-2021 om 17:47
Eindtijd9-4-2021 om 15:13
Openingsbod € 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieSprundel,  Nederland