5. George C. Crionas

George C. Crionas (1925-2004)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

George CRIONAS (Detroit 1925 - Canoga Park 2004)

George C. Crionas - Homage to Chagall kopen? Bied vanaf 20!

George C. Crionas - Homage to Chagall

Geplaatst doorGVR

Eindtijd09-04-2021 om 15:13

TechniekEts
Afmetingen27.5 cm x 35.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst