Ger Boosten: Ets: Stel in kroeg met wijn - Verkocht

Ger Boosten: Ets: Stel in kroeg met wijn kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Ger Boosten: Ets: Stel in kroeg met wijn kopen? Bied vanaf 40!Ger Boosten: Ets: Stel in kroeg met wijn kopen? Bied vanaf 40!
  • Ger Boosten (1947)
TypeTekening / Aquarel

Ets: 15x15cm
Ets inclusief lijst: 37x42cm

Goede conditie, Ingelijst, 1985.

Gèr Boosten heeft niet enkel op het gebied van grafiek - etsen, affiches en boekillustraties - internationaal zijn sporen verdiend. Ook met schilderen en het ontwerpen van theaterdecors boekte hij succes. Zijn werk getuigt van een niet aflatende dramatiek. Gèr graaft altijd dieper dan de oppervlakte. Hij is niet tevreden met het vertellen van een verhaal maar wil ideeën, onderliggende beweegredenen en emoties overbrengen. Om dit uit te drukken maakt hij veelvuldig gebruik van symboliek.

https://harryprenger.wordpress.com/2015/05/15/ger-boosten-en-het-geschilderde-onbehagen/

Ger Boosten (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  mathijsbrand

1 verkochte items

Objectlocatie Nederland
Starttijd11-6-2016 om 12:56
Eindtijd28-6-2016 om 13:50
Biedingen (0)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken