Olieverf schilderij op hout Kunstschilder: Ger Nooij ( Gerrit Jan Reinier Nooy 1920-1988 Titel: ' Bal Na' Jaar: 1982 Afmeting: 32.5 x 32.5 cm ( met lijst) Gesigneerd: Ger.Nooij 82 Heeft destijds 750 euro gekost. ( zie foto achterzijde) Waarschijnlijk op tentoonstelling gekocht. Nr 147 Conditie: mooie staat ( zie foto's)
Info: Ger Nooij Nooy, Gerrit Jan Reinier 1920-1988
Gerrit Jan Reinier Nooij werd op 16 oktober 1920 in Den Haag geboren en overleed op 20 januari 1988 in Den Haag. Hij was pentekenaar, schilder, aquarellisten pen-tekenaar.Ger Nooij werkte o.a. in Hilversum van 1957 tot 1969 Scheen 1969-1970
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Doorn, Nederland
Tot 5 kg.
€ 9,00