Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 - Verkocht

Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!Gerard Bergman - liggend naakt nov '38 kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (9)

103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Gerard Bergman (1899-1980)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1938
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen22 cm x 61 cm (h x b)
Lijst50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige aquarel met potlood van Bergman (info zie laatste foto). Voorzien van nieuwe lijst en passe partout. Lijst met plexiglas ivm opsturen.

Gerard Bergman (1899-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (9)

103 verkochte items
70 cm
50 cm
61 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-11-2021 om 10:53
Eindtijd:28-11-2021 om 20:46
diedvince
28 nov. / 20:40
€ 200