Gerard Bergman - Staand naakt - Verkocht

Gerard Bergman - Staand naakt kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerard Bergman - Staand naakt kopen? Bied vanaf 125!Gerard Bergman - Staand naakt kopen? Bied vanaf 125!Gerard Bergman - Staand naakt kopen? Bied vanaf 125!Gerard Bergman - Staand naakt kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (9)

103 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Gerard Bergman (1899-1980)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 24 cm (h x b)
Lijst70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Prachtige aquarel met potlood van Bergman (info zie laatste foto). Voorzien van nieuwe lijst en passe partout. Lijst met plexiglas ivm opsturen.

Gerard Bergman (1899-1980)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (9)

103 verkochte items
50 cm
70 cm
24 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2021 om 10:46
Eindtijd:06-02-2022 om 17:38
ThomasNM
06 feb. / 17:21
€ 100