Gerard Caris - Structure 6c, zeefdruk - Verkocht

Gerard Caris - Structure 6c, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Gerard Caris - Structure 6c, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Gerard Caris - Structure 6c, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Gerard Caris - Structure 6c, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Gerard Caris - Structure 6c, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!Gerard Caris - Structure 6c, zeefdruk kopen? Bied vanaf 75!
  • Gerard Caris (1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1974
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage60
Karakteristieke, geometrische zeefdruk van Gerard Caris, die eigenlijk zijn hele artistieke leven bezig is geweest met de pentagon (vijfhoek).  Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘74), getiteld en genummerd (33/60).   In zeer goede conditie.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 64cm x 47cm (zeefdruk)

Gerard Caris (1925)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3176 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 109,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2022 om 11:49
Eindtijd:24-01-2022 om 20:26
Biedingen (3)
Guess
24 jan. / 20:20
€ 95
Drie78
24 jan. / 20:16
€ 85
Guess
21 jan. / 17:22
€ 75