Gerard Caris - Structure 6c2, zeefdruk - Verkocht

Gerard Caris - Structure 6c2, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Caris - Structure 6c2, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Gerard Caris - Structure 6c2, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Gerard Caris - Structure 6c2, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Gerard Caris - Structure 6c2, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Gerard Caris - Structure 6c2, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Gerard Caris (1925)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1975
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristieke, geometrische zeefdruk van Gerard Caris, die eigenlijk zijn hele artistieke leven bezig is geweest met de pentagon (vijfhoek).  Zeefdruk op glad papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘75) en getiteld, een A.P. (Artist’ Proof) exemplaar.  In goede conditie.

Afmetingen: 76cm x 56cm (blad), 64cm x 48cm (zeefdruk)

Paar kreukjes in het blad, o.a. linksonder in het beeld.  Opnieuw ingelijst achter glas vallen de kreukjes nauwelijks op.

Gerard Caris (1925)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Rosser
FA. (179)

3174 verkochte items
Alle items van deze verkoper (226)
56 cm
76 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2022 om 11:55
Eindtijd:28-04-2022 om 19:24
FemkeW
27 apr. / 08:30
€ 60