Corneille - Ingelijste litho - nude in a landscape - 1985
Shusaku Arakawa - Zeefdruk: The old story
Corneille - Ingelijste litho: Floraison pour oiseaux au creux d'une colline - 1962
Charles Donker - prachtig gedetailleerde ets ‘Paardebloemen’ - oplage 80.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 78 x 57 cm (h x b) |
Incl. lijst | 102 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 1/9 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Wat vuil achter de glasplaat zichtbaar. Daarnaast heeft de lijst wat schade. (Zie detailfoto's) | |