Koen Vanmechelen - The Fighter
Martin Engelman - Litho: Compositie met hoofd en hand - 1967
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Gerard Ettema
titel: Numbers
formaat: 83x63 cm incl. lijst
techniek: sjabloondruk
Het werk is in goede staat. Het werk is gesigneerd.
Dit werk kan worden afgehaald (zonder verdere kosten)
Verzendkosten op aanvraag. Gebruik de button 'Vraag de verkoper'
Starttijd | 23-11-2016 om 21:25 |
Eindtijd | 30-11-2016 om 21:25 |