Gerard Schaperkotter (1914-2006) Twee Vrouwen naakt.
Techniek: Aquarel op papier
Afmetingen: 64 cm x 48 cm (h x b) - Lijst: 74 cm x 49 cm (h x b)
Gesigneerd
In goede (één tekening staat goede ander zit beschadiging op papier en niet signeerde - kijk foto's)
Afmetingen: 64 x 48 cm met lijst 74 x 54 cm ander 47 x 30 cm met lijst 71 x51 cm
Gerard Schaperkotter (1914-2006)
Kwalificaties aquarellist, graficus, schilder, tekenaar, vervaardiger van gouaches
was oorspronkelijk grafisch ontwerper (zie Overige bronnen, maart 2012)
Nationaliteit/school Nederlands
Geboren Amsterdam 1914-02-09 - Overleden Amstelveen 2006-03-16
Werkzame periode: ca. 1931-2006
Opleiding Amsterdamse Grafische School (AGS)
1927-1931: typografie (Jacobs 2000)
Nieuwe Kunstschool (Amsterdam) 1935-1936
Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs (Amsterdam)
Werkzaam in Amsterdam 1914
geboren aldaar, Amstelveen 1959 - 1995
van voor 1959 tot na 1995 (Jacobs 2000)
Verenigde Staten van Amerika 1965 - studiereis (Jacobs 2000)