Zeldzame handgemaakte glasgravure, niet op papier, van Gerard Swaenepoel volgens oude techniek vervaardigd in samenwerking met Glasattelier Decor Art door Jean van Aerde. De goudomranding is in 18 karaats goud en vastgebrand op meer dan 540 C. De glasgravure maakt deel uit van een beperkt uitgegeven serie van 500 stuks.
Titel: De architekt (oude spelling). Exemplaar: 25/500 Gesigneerd: Ingebrand in het werk en op certificaat aan achterzijde. Ook gesigneerd door: Jean van Aerde (Glasattelier Decor Art) op certificaat aan achterzijde.
De Glasgavure is ingelijst: zie afmetingen werk. De glasgevure is geheel is in top staat (alleen lichte gebruikssporen op de lijst en achterzijde is door tijd verouderd). De foto's zijn onderdeel van de omschrijving.
Een fraai collectors item voor een ieder die wat te maken heeft met architectuur. Word goed ingepakt en verzekerd verzonden.
Zeer Goed
De glasgevure is geheel is in top staat (alleen lichte gebruikssporen op de lijst en achterzijde is door tijd verouderd).
Tot 5 kg.
€ 8,90
Naar België
€ 24,00
€ 24,00
Europese Unie
€ 25,00