Gerard Traarbach - Screen 9 90-1

Gerard Traarbach - Screen 9 90-1 kopen? Bied vanaf 45!
  • Gerard Traarbach (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/47

Zeefdruk van Gerard Traarbach.  Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Gerard Traarbach (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
50 cm
60 cm
Starttijd:29-06-2022 om 16:21
Eindtijd:11-07-2022 om 19:38
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland