Gerard van Lerven - gezicht op Acquoy - Verkocht

Gerard van Lerven - gezicht op Acquoy kopen? Bied vanaf 250!
Gerard van Lerven - gezicht op Acquoy kopen? Bied vanaf 250!Gerard van Lerven - gezicht op Acquoy kopen? Bied vanaf 250!Gerard van Lerven - gezicht op Acquoy kopen? Bied vanaf 250!
  • Gerard van Lerven (1885-1966)
StijlImpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 98 cm (h x b)
Lijst84 cm x 114 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi stadsgezicht met de scheve kerk van Acquoy.

Gerard van Lerven (1885-1966)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Depot_Leerdam
FA. (12)

122 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
114 cm
84 cm
98 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 09:18
Eindtijd:29-09-2022 om 20:11
Peter-Willem
28 sep. / 23:31
€ 250