Gerda Elfring - GERDA ELFRING Grote Zeefdruk (70X70 cm) SCHAPEN Handgesigneerd - Verkocht

GERDA ELFRING  Grote Zeefdruk (70X70 cm)   SCHAPEN Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Gerda Elfring (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige grote Kleurenzeefdruk van Gerda Elfring

Afmeting blad  70x70 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

Gerda Elfring (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Hans1951
1443 verkochte items
Alle items (0)