Gerda Elfring - Z.T. Landschap met riviertje en wilgen - Verkocht

Gerda Elfring - Z.T. Landschap met riviertje en wilgen kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 25,00

Gerda Elfring - Z.T. Landschap met riviertje en wilgen kopen? Bied vanaf 15!Gerda Elfring - Z.T. Landschap met riviertje en wilgen kopen? Bied vanaf 15!Gerda Elfring - Z.T. Landschap met riviertje en wilgen kopen? Bied vanaf 15!Gerda Elfring - Z.T. Landschap met riviertje en wilgen kopen? Bied vanaf 15!Gerda Elfring - Z.T. Landschap met riviertje en wilgen kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Chouba
FA. (7)

Lid sinds 2017
198 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Gerda Elfring (1956)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen87 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage77/175

Mooie grote zeefdruk van Gerda Elfring in zeer goede staat !
De zeefdruk is op karton geplakt, dus wordt plat verzonden.

Gerda Elfring (1956)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Chouba
FA. (7)

Lid sinds 2017
198 verkochte items
67 cm
87 cm
Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:31-05-2019 om 12:35
Eindtijd:08-06-2019 om 19:08
Biedingen (3)
Roberta
08 jun. / 15:42
€ 25
Vhennes
08 jun. / 15:42
€ 20
Roberta
08 jun. / 11:35
€ 15