Gerda Spierenburg - Baars - Verkocht

Gerda Spierenburg - Baars kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Gerda Spierenburg - Baars kopen? Bied vanaf 20!Gerda Spierenburg - Baars kopen? Bied vanaf 20!Gerda Spierenburg - Baars kopen? Bied vanaf 20!Gerda Spierenburg - Baars kopen? Bied vanaf 20!Gerda Spierenburg - Baars kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
  • Gerda Spierenburg (1923)
Jaartal1977
TechniekGemengde Druktechniek
StijlImpressionistisch
OnderwerpDieren
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 41 cm (h x b)
Lijst71 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gerda Spierenburg (Hengelo, 1923) experimenteert met batiktechnieken op papier. Haar batikschilderijen ontstaan aan de hand van de natuur: bloemen, bloeiende takken, maar ook schimmels. Ze is gefascineerd door bloei, verwelken en verdorring.

Is in goede staat

Gerda Spierenburg (1923)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Artflirt
FA. (5)

Lid sinds 2020
129 verkochte items
80 cm
71 cm
41 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 23,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-12-2020 om 12:03
Eindtijd:22-12-2020 om 22:36
TetHiltermann
13 dec. / 01:14
€ 20