Gerdi Bouws - zonder titel met lijst (GJ-7) - Verkocht

Gerdi Bouws - zonder titel met lijst (GJ-7) kopen? Bied vanaf 35!
Gerdi Bouws - zonder titel met lijst (GJ-7) kopen? Bied vanaf 35!Gerdi Bouws - zonder titel met lijst (GJ-7) kopen? Bied vanaf 35!
  • Gerdi Bouws (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
TechniekEts/Aquatint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
Lijst57 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurrijk ets werk van de  kunstenaar Gerdi Bouws met  lijst. Het werk is mooi van kleur en in  goede staat. Het werk heeft een lijst, deze is niet nieuw maar prima toonbaar. Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per koerier.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

De foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Gerdi Bouws (1951)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
67 cm
57 cm
45 cm
35 cm
Dit item is verkocht voor 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-11-2022 om 16:55
Eindtijd:28-11-2022 om 20:09
Biedingen (5)
Boesje
28 nov. / 20:00
€ 60
alisalci
27 nov. / 21:59
€ 50
EnricoArt
27 nov. / 21:20
€ 45
alisalci
26 nov. / 09:23
€ 40
LillieK
18 nov. / 20:38
€ 35