5. Gerdi Bouws

Gerdi Bouws (1951)

2 aangeboden items / 15 verkochte items

FA. (3 x Favoriet)

Gerdi BOUWS (Amsterdam, 1951)

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 50!

Gerdi Bouws - Abstracte compositie, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

Eindtijd17-05-2021 om 20:07

Jaartal1984
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen49 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Gerdi Bouws - Zonder titel kopen? Bied vanaf 40!

Gerdi Bouws - Zonder titel

Geplaatst doorkunstpeer

Eindtijd28-05-2021 om 21:57

Jaartal1986
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst