Ciano Siewert - Aquarel - 1976
Joan Miro - Kleurenoffset-litho. Affiche: SALA SAN PRUDENCIO uit 1986
14k geel gouden slot met twee rijen koraal - 52 cm
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 19-4-2006 om 23:31 |
Eindtijd | 26-4-2006 om 23:31 |