Gerrit Alberts - gesigneerde ets - Hij wilde een boom opzetten - Verkocht

Gerrit Alberts - gesigneerde ets - Hij wilde een boom opzetten kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 15,00

Gerrit Alberts - gesigneerde ets - Hij wilde een boom opzetten kopen? Bied vanaf 15!Gerrit Alberts - gesigneerde ets - Hij wilde een boom opzetten kopen? Bied vanaf 15!Gerrit Alberts - gesigneerde ets - Hij wilde een boom opzetten kopen? Bied vanaf 15!Gerrit Alberts - gesigneerde ets - Hij wilde een boom opzetten kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Gerrit Alberts (1947-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke ets van Gerrit Alberts

Titel: Hij wilde een boom opzetten

Jaartal: 2004

Oplagenummer: 9/ 50

Afmeting: 20 x 19,5 cm

Afmeting blad: 25 x 24 cm

Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest

Gerrit Alberts (1947-2007)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:08-09-2017 om 12:04
Eindtijd:19-09-2017 om 20:04
Dolinda
13 sep. / 09:29
€ 15