Gerrit Polder - omstreeks 1930 impressionistisch olieverf - winterlandschap -gesigneerd

Gerrit Polder - omstreeks 1930 impressionistisch olieverf - winterlandschap -gesigneerd kopen? Bied vanaf 53!
Gerrit Polder - omstreeks 1930 impressionistisch olieverf - winterlandschap -gesigneerd kopen? Bied vanaf 53!Gerrit Polder - omstreeks 1930 impressionistisch olieverf - winterlandschap -gesigneerd kopen? Bied vanaf 53!Gerrit Polder - omstreeks 1930 impressionistisch olieverf - winterlandschap -gesigneerd kopen? Bied vanaf 53!Gerrit Polder - omstreeks 1930 impressionistisch olieverf - winterlandschap -gesigneerd kopen? Bied vanaf 53!Gerrit Polder - omstreeks 1930 impressionistisch olieverf - winterlandschap -gesigneerd kopen? Bied vanaf 53!
  • Gerrit Polder (1897-1981)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 22 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • Titel: winterlandschap
  • Techniek: Olieverf op paneel
  • Afm. beeld: 22 x 30 cm.
  • Afm. lijst : NIET ingelijst
  • Gesigneerd: G. Polder linksonder (pootje van de G ontbreekt)
  • Conditie: goed / redelijk vuil

Gerrit Polder (Leiden 1897 – Den Haag 1981)
Gerrit Polder werd geboren in Leiden, woonde en werkte in Den Haag vanaf circa 1920. Verbleef tijdelijk in Brussel, Parijs en Zwitserland. Werkte ook onder het pseudoniem Johan Valentijn. Hij werd opgeleid aan de Academie van Beeldende Kunsten en kreeg les van Cornelis Koppenol en Kees van Urk. Hij was van beroep kapper, maar schilderde in zijn vrije tijd. In het werk van Gerrit Polder krijgen de atmosfeer en nuances in licht en donker veel aandacht. In die zin is hij een late Haagse Scholer. De stadsgezichten van deze schilder hebben vaak Den Haag als onderwerp, weergegeven in een snelle, impressionistische stijl. Daarnaast omvat zijn oeuvre stillevens, (polder)landschappen en portretten. Later ook zomerse, Zuid-Franse landschappen en haventjes geschilderd en plein air. Hij exposeerde meerdere malen en was lid en enige tijd voorzitter van Arti et Industriae. Zijn werk is vertegenwoordigd in collecties van bedrijven, instellingen en particulieren.

verdient een professionele reiniging
Binnen Nederland € 7,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 20,00