FA. (4)

Gerrit van Jeveren - C4390-7 - Winters poldergezicht

Gerrit van Jeveren - C4390-7 - Winters poldergezicht kopen? Bied vanaf 90!
Gerrit van Jeveren - C4390-7 - Winters poldergezicht kopen? Bied vanaf 90!Gerrit van Jeveren - C4390-7 - Winters poldergezicht kopen? Bied vanaf 90!Gerrit van Jeveren - C4390-7 - Winters poldergezicht kopen? Bied vanaf 90!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Gerrit van Jeveren (1904-1986)
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 39.5 cm (h x b)
Lijst35.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C4390-7, G. van Jeveren, Winters poldergezicht, gemengde technieken op papier, linksonder gesigneerd, beeldmaat 30 x 39,5 cm, lijstmaat 35,5 x  45,5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier vergeeld, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Gerrit van Jeveren (1904-1986)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
45.5 cm
35.5 cm
39.5 cm
30 cm
Starttijd:24-06-2020 om 16:49
Eindtijd:27-06-2020 om 20:59
Openingsbod€ 90
ObjectlocatieNieuwersluis, Nederland
VerzendingAlleen per koerier