Gert van Reenen - Voor Peter Schenk - Verkocht

Gert van Reenen - Voor Peter Schenk kopen? Bied vanaf 1!
Gert van Reenen - Voor Peter Schenk kopen? Bied vanaf 1!Gert van Reenen - Voor Peter Schenk kopen? Bied vanaf 1!
  • Gert van Reenen
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2002
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/200

Mooie zeefdruk van Gert van Reenen.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in onze schatkamer in Gorcum.

Gert van Reenen

Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2735 verkochte items
Alle items van deze verkoper (464)
45 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:20-12-2019 om 12:37
Eindtijd:30-12-2020 om 19:33
Biedingen (3)
Artifish1
28 dec. / 23:44
€ 5
hans44
28 dec. / 10:42
€ 3
Artifish1
27 dec. / 16:02
€ 1