5. Gert van Reenen

Gert van Reenen

1 aangeboden items / 10 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Gert van REENEN (XX)

Gert van Reenen - Zeefdruk, zonder titel kopen? Bied vanaf 25!

Gert van Reenen - Zeefdruk, zonder titel

Geplaatst doorduif

Eindtijd05-08-2021 om 20:30

Jaartal2002
Afmetingen37 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout