gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli - Verkocht

gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 9,00

gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3000 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
  • Rodolfo Meli (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Rodolfo Meli ( Florence 1948- )
titel : " Icarus "
Oplage : nr. 3 van 30
Datering : 1980's
Droogstempel :
Medium / Techniek : litho op papier
Maten : 79 x 58 cm (bladmaat - niet ingelijst)
Gesigneerd : voorzijde met potlood
Conditie : goed

Rodolfo Meli (1948)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (112)

3000 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:25-02-2017 om 15:24
Eindtijd:11-03-2017 om 21:34
Biedingen (5)
Katrien62
11 mrt. / 21:29
€ 9
Theodosius
11 mrt. / 21:29
€ 7
Katrien62
11 mrt. / 21:24
€ 5
Theodosius
11 mrt. / 21:19
€ 3
ristorante
25 feb. / 17:22
€ 1