Rodolfo Meli - gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli - Verkocht

gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!gesigneerde Hyper Realisme Lithografie "Icarus" in kleine oplage Rodolfo Meli  kopen? Bied vanaf 1!
  • Rodolfo Meli (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar : Rodolfo Meli ( Florence 1948- )
titel : " Icarus "
Oplage : nr. 3 van 30
Datering : 1980's
Droogstempel :
Medium / Techniek : litho op papier
Maten : 79 x 58 cm (bladmaat - niet ingelijst)
Gesigneerd : voorzijde met potlood
Conditie : goed

Rodolfo Meli (1948)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  Artpointamsterdam
3782 verkochte items
Alle items van deze verkoper (129)

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd25-2-2017 om 15:24
Eindtijd11-3-2017 om 21:34
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken