Geurt Busser - Ingelijste aquarel: Panoramisch landschap - 1998 - Verkocht

Geurt Busser - Ingelijste aquarel: Panoramisch landschap - 1998 kopen? Bied vanaf 350!
Geurt Busser - Ingelijste aquarel: Panoramisch landschap - 1998 kopen? Bied vanaf 350!Geurt Busser - Ingelijste aquarel: Panoramisch landschap - 1998 kopen? Bied vanaf 350!Geurt Busser - Ingelijste aquarel: Panoramisch landschap - 1998 kopen? Bied vanaf 350!Geurt Busser - Ingelijste aquarel: Panoramisch landschap - 1998 kopen? Bied vanaf 350!Geurt Busser - Ingelijste aquarel: Panoramisch landschap - 1998 kopen? Bied vanaf 350!
  • Geurt Busser (1947)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1998
TechniekAquarel
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen52 cm x 69 cm (h x b)
Lijst81 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ingelijste aquarel van Geurt Busser. Panoramisch landschap. Jaar: 1998. Afmetingen incl lijst: H81 x b91cm. Afmetingen voorstelling: H52 x b69cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Versturen/verzenden: Het werk kan worden opgehaald. Eventueel verzenden met een koerier is mogelijk.  Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.

In goede staat

Geurt Busser (1947)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (175)

5594 verkochte items
Alle items van deze verkoper (339)
91 cm
81 cm
69 cm
52 cm
Dit item is verkocht voor 322,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2020 om 16:07
Eindtijd:10-06-2020 om 20:31
claire2010
10 jun. / 19:11
€ 280