Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje - Verkocht

Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!
Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!Gianni Versace - Versace meets Rosenthal – Le Jardin de Versace – Vierkant schaaltje kopen? Bied vanaf 1!
  • Gianni Versace (1946-1997)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1996
Afmetingen14 cm x 14 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
  • Een vierkant porseleinen schaaltje van de firma Rosenthal naar een ontwerp van Versace.
    -Uit de serie “Le Jardin de Versace” en genummerd op de achterkant: No 47.

    -Uitgebracht in een gelimiteerde oplage.

    -Met een metalen ophangsysteem.
    -Afmetingen: 14 x 14 x 2,5 cm. Gewicht: 280 gram.
    -Conditie: In zeer goede staat. Zie ook de foto’s.

    Giovanni Maria "Gianni" Versace (2 december 1946 - 15 juli 1997) was een Italiaanse modeontwerper en oprichter van Versace, een internationaal modehuis dat kleding, mode-accessoires, geuren, make-up en woninginrichtings-accessoires en produceert. Hij ontwierp ook kostuums voor theater en films. Als vriend van Eric Clapton, Diana, Princess of Wales, Naomi Campbell, Duran Duran, Madonna, Elton John, Cher, Sting en vele andere beroemdheden, was hij een van de eerste ontwerpers die mode en de muziekwereld met elkaar verbond.

    Op 15 juli 1997 werd Gianni Versace vermoord voor zijn huis in Florida door de seriemoordenaar Andrew Cunanan. Gianni was het vijfde dodelijke slachtoffer van de seriemoordenaar. Gianni Versace liet zijn partner Antonio D'Amico achter, met wie hij sinds 1982 een relatie had.

    Op de begrafenis verschenen vele bekende personen en popsterren, onder wie prinses Diana en Elton John, die zijn album The Big Picture (1997) aan de vermoorde couturier opdroeg. Gianni Versace is begraven op zijn landgoed aan het Comomeer.

    Rosenthal is een wereldberoemde fabrikant van porseleinen tafelartikelen, geschenken, kristal en bestek. De wortels van het bedrijf liggen in het stadje Selb, dat is uitgegroeid tot de porseleinhoofdstad van Duitsland.

    Opgericht in 1879 door Philipp Rosenthal (1855-1937). In de jaren ‘50 nam zijn zoon Philip Rosenthal Jr. het bestuur van het bedrijf.

    Sinds halverwege de jaren ‘50 hebben enkele honderden kunstenaars en designers voor Rosenthal gewerkt. Ze ontwierpen moderne, soms avantgardistische producten van porselein, glas of staal. Het merk werd soms zelfs door de kunstenaars benaderd, of ze "alsjeblieft" iets voor Rosenthal mochten ontwerpen. Enkele van de topnamen zijn Timo Sarpaneva, Henry Moore, Raymond Loewy, Tapio Wirkkala, Ernst Fuchs, Mario Bellini, Salvador Dali, Roy Lichtenstein en Walter Gropius, de grondlegger van het Bauhaus. Bjørn Wiinblad, Piero Fornasetti, Ottmar Alt en Gianni Versace kregen zelfs hun eigen collectie.

    Afhandeling:

    -Het schaaltje kan afgehaald worden (in Amsterdam).

    -Het schaaltje kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Gianni Versace (1946-1997)

Italiaans Italiaans

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (84)

2975 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
14 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 58,00
Starttijd:31-05-2018 om 16:23
Eindtijd:14-06-2018 om 21:50
Biedingen (17)
jasperteijsse
14 jun. / 20:48
€ 58
wammes
14 jun. / 20:48
€ 53
jasperteijsse
14 jun. / 20:37
€ 47
wammes
13 jun. / 22:51
€ 42
jasperteijsse
13 jun. / 22:51
€ 40
wammes
13 jun. / 13:41
€ 25
CoLa
13 jun. / 13:41
€ 20
CoLa
13 jun. / 12:24
€ 10
Andredriessen
13 jun. / 12:24
€ 9
CoLa
13 jun. / 12:03
€ 8
Andredriessen
05 jun. / 20:56
€ 7
annakunst
05 jun. / 17:58
€ 6
Andredriessen
05 jun. / 16:01
€ 5
Foppen
05 jun. / 02:58
€ 4
annakunst
04 jun. / 16:28
€ 3
Andredriessen
04 jun. / 00:15
€ 2
annakunst
01 jun. / 23:21
€ 1