Gijs Stuyling - Biblioteca Di Sansovino - Verkocht

Gijs Stuyling - Biblioteca Di Sansovino kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Gijs Stuyling - Biblioteca Di Sansovino kopen? Bied vanaf 75!Gijs Stuyling - Biblioteca Di Sansovino kopen? Bied vanaf 75!Gijs Stuyling - Biblioteca Di Sansovino kopen? Bied vanaf 75!Gijs Stuyling - Biblioteca Di Sansovino kopen? Bied vanaf 75!Gijs Stuyling - Biblioteca Di Sansovino kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
Alle items van deze verkoper (39)
  • Gijs Stuyling (1948)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Beeldformaat: 43,5 x 56,5 cm
  • Genummerd: E/A
  • Drukgangen: 18

Gijs Stuyling (1948)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (14)

1321 verkochte items
76 cm
56 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-11-2020 om 12:53
Eindtijd:25-11-2020 om 19:27
PimE
25 nov. / 17:21
€ 75