| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Digitale hoogwaardige kleurenprint op fotopapier. Officiële groot formaat multiple.
Ingelijst achter glas 115 x 136,5 cm.
Op 8 mei 2007 hebben Gilbert & George voor het eerst een werk via internet naar het grote publiek verspreid. Dit gebeurde simultaan via de online-editie van de Britse krant The Guardian en de website van het BBC-programma Imagine, dat die dag naar aanleiding van de grote overzichtstentoonstelling in de Tate Modern een uitgebreide documentaire over het duo uitzond. Het kunstwerk, opgebouwd uit een negental jpeg-bestanden, was na afloop van de uitzending voor een periode van 48 uur te downloaden in een hoge-resolutie versie, met de bedoeling dat de downloader het kon laten afdrukken en inlijsten. De titel verwijst naar de platanen die langs veel Londense straten staan.
| Transport | |
| Garantie | |