Gilbert & George - Gilbert & George: fotoprint, Planed 2007 - Verkocht

Gilbert & George: fotoprint, Planed 2007 kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Gilbert & George: fotoprint, Planed 2007 kopen? Bied vanaf 250!Gilbert & George: fotoprint, Planed 2007 kopen? Bied vanaf 250!
  • Gilbert & George
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Digitale hoogwaardige kleurenprint op fotopapier.  Officiële groot formaat multiple.

Ingelijst achter glas 115 x 136,5 cm.

Op 8 mei 2007 hebben Gilbert & George voor het eerst een werk via internet naar het grote publiek verspreid. Dit gebeurde simultaan via de online-editie van de Britse krant The Guardian en de website van het BBC-programma Imagine, dat die dag naar aanleiding van de grote overzichtstentoonstelling in de Tate Modern een uitgebreide documentaire over het duo uitzond. Het kunstwerk, opgebouwd uit een negental jpeg-bestanden, was na afloop van de uitzending voor een periode van 48 uur te downloaden in een hoge-resolutie versie, met de bedoeling dat de downloader het kon laten afdrukken en inlijsten. De titel verwijst naar de platanen die langs veel Londense straten staan.

Gilbert & George

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Bayard
Lid sinds 2010
64 verkochte items
Alle items (0)