In opdracht geveild:
(31-31-1)
Offset Litho van Gilbert & George. Handgesigneerd. Uitgave van Bebert Rotterdam uit 1982. Mooi ingelijst, kan direct aan de muur.
Dit is een "Proof" exemplaar, maar het werk is destijds uitgegeven in een oplage van 150. Volledig gegarandeerd.
Titel: Life without End
Jaartal: 1982
Afmetingen beeld: 23cm x 60cm
Afmetingen lijst: 49cm x 83cm
Gesigneerd: Ja, Handgesigneerd met pen
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage: Proof
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk, 35 euro binnen NL (muv De Eilanden en Zeeuws Vlaanderen).
Garantie:
Informatie: