Gilbert & George - Somerset House - Verkocht

Gilbert & George - Somerset House kopen? Bied vanaf 34!
Grafiek (handgesigneerd)

Gilbert & George - Somerset House kopen? Bied vanaf 34!Gilbert & George - Somerset House kopen? Bied vanaf 34!Gilbert & George - Somerset House kopen? Bied vanaf 34!Gilbert & George - Somerset House kopen? Bied vanaf 34!Gilbert & George - Somerset House kopen? Bied vanaf 34!
  • Gilbert & George
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1971
TechniekGemengde Druktechniek
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage800
Leuk flipbook door deze 2 je kunt ze laten bewegen door de pagina's snel door de vingers te laten gaan dit is nummer 189 van 800
Conditie van het flipbook zeer goed meestal zijn deze in een matige staat door veelvuldig gebruik
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,50
Naar België € 18,50
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00

Gilbert & George

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  nelleke1958
197 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
8 cm
10 cm