Gilbert & George - The Great Exibitions 2018-2019 - Gesigneerd met marker - Verkocht

Gilbert & George - The Great Exibitions 2018-2019 - Gesigneerd met marker kopen? Bied vanaf 75!
Gilbert & George - The Great Exibitions 2018-2019 - Gesigneerd met marker kopen? Bied vanaf 75!Gilbert & George - The Great Exibitions 2018-2019 - Gesigneerd met marker kopen? Bied vanaf 75!Gilbert & George - The Great Exibitions 2018-2019 - Gesigneerd met marker kopen? Bied vanaf 75!
  • Gilbert & George
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2018
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageGelegenheidswerk
Gesigneerde affiche/ poster/ offsetdruk van Gilbert and George uit 2018. Het werk met als opschrift "The Great Exibition 2018-2019" te Arles meet 60 cm hoog x 90 cm breed. Wordt aangetekend in een koker verstuurd.

Gilbert & George

Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  Smoke
FA. (18)

172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
90 cm
60 cm
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:14-12-2018 om 15:28
Eindtijd:25-12-2018 om 21:56
Leejoo
25 dec. / 21:22
€ 55