950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Prenten voor 1900 |
Jaartal | 1748 |
Techniek | Gravure |
Onderwerp | Cartografie |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 17.5 x 24.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | In de plaat gesigneerd |
Carte De La Hollande où se trouve une partie de la Veluwe, et de l'Over-yssel - 1748
Oudtijds gekleurde kopergravure van noordoostelijke Veluwe en het noordwestelijke deel van Overijssel. Gegraveerd door Guill. Delahaye (sign.) voor Gilles Robert de Vaugondy. Atlas Portatif, Universel et Militaire, (...). A Paris : Chez l'auteur ; Durand [etc.], 1748.
Rechtsboven genummerd: 88. Gradenverdeling gebaseerd op de meridiaan van Ferro
Afmetingen: 17.5 x 24.5 cm. Conditie: redelijk. Linker benedenhoek wat watervlekkig. Ruime marges. Verso: blank.
In het kaartbeeld ook het Enckhuyser Sand en de eilanden Urk en Schokland (op welk laatste o.a. Emmeloord).
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
Wat watervlekkig in linker benedenhoek. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 21-12-2020 om 10:24 |
Eindtijd | 24-1-2021 om 9:51 |