Giovanni Vetere - Portet in geel - Verkocht

Giovanni Vetere - Portet in geel kopen? Bied vanaf 1!
Giovanni Vetere - Portet in geel kopen? Bied vanaf 1!Giovanni Vetere - Portet in geel kopen? Bied vanaf 1!Giovanni Vetere - Portet in geel kopen? Bied vanaf 1!
  • Giovanni Vetere (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
DragerJapans Papier
StijlRomantisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Fraai gekleurde en nieuwe zeefdruk van Giovanni Vetere op gerecycled lompenpapier ( het papier heeft verdikkingen en kleurtjes) Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorcum of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.

In overleg kunt u uw aankopen laten opslaan in onze verwarmde opslagruimte en ze in een later stadium ophalen.  Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Giovanni Vetere (1940)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2549 verkochte items
Alle items van deze verkoper (481)
29 cm
40 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 12:01
Eindtijd:04-10-2022 om 22:48
Biedingen (6)
ystafell
03 okt. / 17:27
€ 20
JohannavanDijk
02 okt. / 07:46
€ 15
paradijsje
27 sep. / 14:10
€ 10
duif
21 sep. / 21:11
€ 5
tkeuning
21 sep. / 19:47
€ 3
duif
21 sep. / 00:15
€ 1