Giovanni Vetere - Giovanni Vetere , Zeefdruk op papier,solte il sole,mooie lijst ,handgesigneerd - Verkocht

Giovanni Vetere , Zeefdruk op papier,solte il sole,mooie lijst ,handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Giovanni Vetere , Zeefdruk op papier,solte il sole,mooie lijst ,handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Giovanni Vetere , Zeefdruk op papier,solte il sole,mooie lijst ,handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!
  • Giovanni Vetere (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Giovanni Vetere,

Titel Solte il sole

Techniek Zeefdruk op papier

Ingelijst met glas

Handgesigneerd

Oplage 25 /150

Afmeting 82 x 86

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Willemstad, Nederland

ObjectlocatieWillemstad,  Nederland
Starttijd24-12-2016 om 4:58
Eindtijd30-12-2016 om 20:58
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken