Giovanni Vetere , Zeefdruk op papier,solte il sole,mooie lijst ,handgesigneerd - Verkocht

Giovanni Vetere , Zeefdruk op papier,solte il sole,mooie lijst ,handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!

Verkoopprijs: € 350,00

Giovanni Vetere , Zeefdruk op papier,solte il sole,mooie lijst ,handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!Giovanni Vetere , Zeefdruk op papier,solte il sole,mooie lijst ,handgesigneerd kopen? Bied vanaf 350!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1059 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
  • Giovanni Vetere (1940)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Giovanni Vetere,

Titel Solte il sole

Techniek Zeefdruk op papier

Ingelijst met glas

Handgesigneerd

Oplage 25 /150

Afmeting 82 x 86

Giovanni Vetere (1940)

Alle items van deze kunstenaar(13)
FA. (19)

1059 verkochte items
Dit item is verkocht voor 350,00
Starttijd:24-12-2016 om 04:58
Eindtijd:30-12-2016 om 20:58
eddyarickx
24 dec. / 07:17
€ 350