Gligor Cemerski - Macedonian rondo - Verkocht

Gligor Cemerski - Macedonian rondo kopen? Bied vanaf 35!
Gligor Cemerski - Macedonian rondo kopen? Bied vanaf 35!Gligor Cemerski - Macedonian rondo kopen? Bied vanaf 35!Gligor Cemerski - Macedonian rondo kopen? Bied vanaf 35!Gligor Cemerski - Macedonian rondo kopen? Bied vanaf 35!Gligor Cemerski - Macedonian rondo kopen? Bied vanaf 35!
  • Gligor Cemerski (1940-2016)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage40
Fraai werk van Gligor Cemerski uit 1989. Het werk is rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd. Dit is nummer 125 van 150.

Formaat blad is 49 x 70 cm en de afbeelding is 38 x 53 cm.

Gligor Cemerski (1940-2016)

Macedonisch Macedonisch

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)
70 cm
49 cm
Dit item is verkocht voor 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:11-05-2020 om 14:52
Eindtijd:24-05-2020 om 20:57
hans44
22 mei / 07:12
€ 35