Francisco Larez - UNIEK - RELIËFPRINT 1965
14k rosé gouden ring bezet met roos geslepen diamant 0.25ct - rm 17
Herman Brood - Kleurenzeefdruk BOTJE voor de HOND
Eric Toebosch - Una Assietta Particolare
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 100 cm (h x b) |
Incl. lijst | 96 x 116 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zoals de titel van het werk het zegt: een warm, zomers landschap in schitterende kleuren in de typische 'moderne' stijl van de schilder, die zelf diep geworteld is in de West-Vlaamse aarde.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brugge, België | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Brugge, België |
Starttijd | 9-8-2020 om 12:13 |
Eindtijd | 23-8-2020 om 21:06 |