Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) - Verkocht

Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!
Glas / Keramiek

Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!
  • Goran Warff (1933-2022)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 11 x 10 cm (h x b)
Gemerkt Ongemerkt
Combinatie set van 5 stuks glazen objecten van ontwerper Goran Warff voor Kosta Boda: Snowball.
3 stuks waxine/kaarsenhouder hoogte 9 cm, doorsnede 8 cm, gewicht 1051 gr.
1 x grote waxine/kaarsenhouder hoogte 11 cm,  doorsnede 10 cm, gewicht 1727 gr.
1 x aansteker (benzine) hoogte 10 cm, doorsnede 8 cm, gewicht ca. 1100 gr.

Conditie: zeer goed, enkele niet storende gebruikssporen.
(aansteker is niet getest maar zal hoogstwaarschijnlijk alleen gevuld moeten worden voor gebruik)
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00

Goran Warff (1933-2022)

Zweeds Zweeds

Geplaatst door  estrel4
383 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
10 cm
11 cm