Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) - Verkocht

Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!
Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!Goran Warff - combinatie set Snowball (5x) kopen? Bied vanaf 85!
  • Goran Warff (1933-2022)
TypeGlas / Keramiek
Afmetingen11 cm x 10 cm (h x b)
GemerktOngemerkt
Combinatie set van 5 stuks glazen objecten van ontwerper Goran Warff voor Kosta Boda: Snowball.
3 stuks waxine/kaarsenhouder hoogte 9 cm, doorsnede 8 cm, gewicht 1051 gr.
1 x grote waxine/kaarsenhouder hoogte 11 cm,  doorsnede 10 cm, gewicht 1727 gr.
1 x aansteker (benzine) hoogte 10 cm, doorsnede 8 cm, gewicht ca. 1100 gr.

Conditie: zeer goed, enkele niet storende gebruikssporen.
(aansteker is niet getest maar zal hoogstwaarschijnlijk alleen gevuld moeten worden voor gebruik)

Goran Warff (1933-2022)

Zweeds Zweeds Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  estrel4
FA. (12)

331 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
10 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 97,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-10-2022 om 16:46
Eindtijd:12-12-2022 om 15:47
Mooiekunst1
12 dec. / 14:45
€ 85