Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen - Verkocht

Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!
Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!Govert de Roos - Herman Brood en Nina Hagen kopen? Bied vanaf 295!
  • Govert de Roos (1953)
TypeFotografie
Jaartal1979
TechniekC-Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
Lijst31 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90
In 1979 kondigde Neerlands enige echte Rock ’n Roll ster Herman Brood aan dat hij met de Duitse zangeres Nina Hagen in het huwelijksbootje zou stappen. Wekenlang domineerde het stel de krantenkoppen. Voor het blad Muziek Expres maakte Govert de Roos een huwelijksreportage met ‘het stel’. Bedoeling was om dit in het Hilton te doen maar dat zag de toenmalige directie van het hotel niet zitten. Daarom week men uit naar het Okura en na de shoot bleven Brood en Hagen daar nog een paar dagen logeren. Later bleek het huwelijk een stunt te zijn om aandacht te generen voor de film Cha Cha, waar Brood en Hagen de hoofdrol in speelden.

De foto is niet zomaar een portret, het geeft ook een mooi en uniek tijdsbeeld. Naast het meest besproken paar van dat jaar ziet u op de achtergrond het Amsterdam van 1979. Ook in de kamer valt iedere keer weer iets anders te ontdekken.

De foto van Herman Brood en Nina Hagen uit 1979 is 20×20 cm, geprint op Hahnemühle Baryta papier en geleverd in een door Govert de Roos persoonlijk gesigneerde passe-partout van 30×30 cm. Zowel de foto als de passe-partout bevat een originele preeg (reliëfdruk) van Govert de Roos. In een zeer fraaie verdiepte zwarte lijst.

Zie foto's

Govert de Roos (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Os
FA. (12)

137 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
31 cm
31 cm
20 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 305,90 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-07-2022 om 11:51
Eindtijd:30-09-2022 om 11:30
Larsschuit
29 sep. / 22:26
€ 266