Guus van Eck - Boom met hond in landschap - Verkocht

Guus van Eck - Boom met hond in landschap kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Guus van Eck - Boom met hond in landschap kopen? Bied vanaf 25!Guus van Eck - Boom met hond in landschap kopen? Bied vanaf 25!Guus van Eck - Boom met hond in landschap kopen? Bied vanaf 25!Guus van Eck - Boom met hond in landschap kopen? Bied vanaf 25!Guus van Eck - Boom met hond in landschap kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  CoBerendsen

Lid sinds 2020
4 verkochte items
  • Guus van Eck (1958)
Jaartal1997
TechniekGouache
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen14 cm x 19 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Moderne gouache; 1 van de 1300 originele werken die Guus in 1997 maakte in opdracht van Libertel.

Het schilderij is als nieuw, de lijst heeft een paar kleine beschadigingen. Zie de detail foto's.

Guus van Eck (1958)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  CoBerendsen

Lid sinds 2020
4 verkochte items
43 cm
38.5 cm
19 cm
14 cm
Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:15-01-2021 om 16:03
Eindtijd:22-01-2021 om 19:44
Biedingen (9)
mlin
17 jan. / 11:20
€ 80
Quetelet
17 jan. / 11:20
€ 70
mlin
17 jan. / 11:17
€ 60
Quetelet
17 jan. / 11:17
€ 50
mlin
17 jan. / 11:17
€ 45
Quetelet
17 jan. / 11:17
€ 40
mlin
17 jan. / 11:16
€ 35
Quetelet
17 jan. / 11:16
€ 30
mlin
16 jan. / 09:27
€ 25