Guus van Eck - Centraal Ziekenfonds Sittard - Gouache op papier

Guus van Eck - Centraal Ziekenfonds Sittard - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Guus van Eck - Centraal Ziekenfonds Sittard - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 40!Guus van Eck - Centraal Ziekenfonds Sittard - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 40!Guus van Eck - Centraal Ziekenfonds Sittard - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 40!Guus van Eck - Centraal Ziekenfonds Sittard - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 40!Guus van Eck - Centraal Ziekenfonds Sittard - Gouache op papier kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Guus van Eck (1958)
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen66.5 cm x 96.5 cm (h x b)
Lijst93 cm x 123 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat.

Wegens het formaat van het werk en/of de kwetsbaarheid dient dit werk te worden opgehaald op onze locatie in Eersel. Verzending kan enkel in overleg.

Indien u binnen drie werkdagen na het sluiten van de veiling nog geen mail van ons heeft ontvangen, controleer dan even uw spamfolder.

(VK361705)

In goede staat. Het blad is licht vergeeld aan de rechterzijde langs de rand van het passe-partout. De houten lijst is wit geschilderd en heeft een aantal kleine beschadigingen.

Guus van Eck (1958)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
123 cm
93 cm
96.5 cm
66.5 cm

Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-02-2020 om 15:05
Eindtijd:23-02-2020 om 20:31

Biedingen (1):

Jola45
16 feb. / 12:15
€ 40